Reisivalve pakub kindlust puhkuseajaks

08. august 2001, 00:00

Seega on kõige suurem võimalus kutsumata külalise visiidiks just siis, kui korteri õiged asukad on päeval kas tööl või suvel puhkusel.

Lihtsaim viis ebameeldivate visiitide ärahoidmiseks on paluda naabrit või tuttavat, et ta teie eluasemel silma peal hoiaks (nn naabrusvalve), kõige kindlam on kutsumata külalisi eemal hoida siiski tehnilise valve abil.

Turvafirma ESS pakub käesoleval aastal esmakordselt reisivalve paketti, mis tähendab võimalust anda oma kodu piiratud ajavahemikuks ? ühest nädalast kuni ühe kuuni ? tehnilise valve alla. Reisivalve pakett on mõeldud eelkõige nende korterite ja kodude valveks, millel ei ole veel pikemaajalist tehnilise valve lepingut, kuid mille omanikud tahaksid reisil või puhkusel viibides olla kindlad oma kodu turvalisuses.

AS ESS Eesti avalike suhete direktori Indrek Lindsalu sõnul on hetkel reisivalve paketti kasutanud paarkümmend klienti ning seda saab tellida neis Eesti paikades, kus on ESSi piirkondlikud keskused.

Indrek Lindsalu kinnitusel on headele klientidele võimaldatud piiratud ajaga tehnilist valvet ka varem, kuid alates käesolevast suvest pakutakse reisivalvet eraldi paketina ning seda aastaringselt.

Valveseadmete standardkomplekti kuuluvad valvekeskus, sireen, infrapunaandur, trafo, aku, magnetkontakt ja raadiosaatja. Valveteenuse hind on 39 krooni päev ja see sisaldab valveseadmete ja raadiosaatja renti ning valvetasu. Teenuse hinnale lisandub ka ühekordne standardseadmete paigaldus- ja teisaldustasu 1000 krooni.

Oluline on ka kontaktisikute olemasolu või koduvõtmete paiknemine ESSi juhtimiskeskuses.

Lisaks ESSi esindustele on reisivalvet võimalik tellida ka reisibüroode vahendusel, hetkel on vastav leping sõlmitud reisibürooga Hermann Reisid, kuid ESSi avalike suhete direktori Indrek Lindsalu sõnul käivad läbirääkimised ka teiste reisibüroodega.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing