Elisa Eesti juht ei usu, et konkurent Tele2 on neist suuremaks kasvanud

Katre Pilvinski 13. veebruar 2008, 00:00

"Tulemused olid head, plaanipäraselt läks," kommenteeris Seppänen eelmise aasta tulemusi.

Eile avaldatud pressiteadete järgi on mobiilsideoperaatorite Elisa 2007. aasta käive 1,884 miljardit krooni ja Tele2 eelmise aasta käive 2,01 miljardit krooni.

Seppänen ei nõustunud väitega, et Tele2 on nad seljatanud ning ütles, et konkurent manipuleerib andmetega ning reaalsed numbrid on teistsugused.

Tele2 juht Toomas Tiivel jättis konkurendi süüdistuse andmetega vassimises tema südametunnistusele.

"Jah, me oleme suuremad kui Elisa," ütles Tiivel.

Seppäneni väide, et Tele2 manipuleerib eelmise aasta tulemustega, pani Tiiveli naerma. "Seppäneni arvamus on tema südametunnistuse asi," ütles Tiivel ning lisas, et Tele2 tulemused on absoluutselt õiged.

Tiivel ütles, et Tele2 lähtub aastaaruande koostamisel seadusest ning audiitorid kontrollivad selle üle. "Sami arvamus on kohatu," märkis ta. Tiivel rääkis, et Elisa pakub ka lauatelefoniteenust, mis on suur käibelisa, kuid Tele2 on selle teenuse pakkumise praktiliselt lõpetanud.

Tiivel ütles, et ta on rahul eelmise aasta tulemustega, kuid tihe konkurents ja odavamad rändlusteenuse hinnad panevad neid järjest nutikamalt tegutsema. "Loodame kõneminutite kasvule ning tulevik on mobiilse internetiga seotud," rääkis Tiivel.

Langenud rändlusteenuse (roaming'u) hindu kommenteeris Seppänen, et tuleb kohaneda uute tingimustega ja nii elatakse edasi.

"Kõnehinnad enam allapoole ei tule," rääkis ta konkurentsist hinnaturul. Tulevikus tähtsust kasvatava teemana nimetas Seppänen mobiilset internetti.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing