Kalliskivi lihviga pulmakorraldus – on see võimalik?

Foto: Annika Metsla

Tallinna linnapildis kõrguvad kaks väärikat ja kõigile teada-tuntud hotelli Radisson Blu Sky Hotel ja Radisson Blu Hotel Olümpia.

Läheneme igale pulmapeole personaalselt, kuna teame, et iga pruutpaar ja pulmapidu on omanäoline ja ainulaadne.

Tiia Tamberg Intervjueerija www.sydamemaja.ee www.facebook.com/Sydamemaja.ee

Äripäeva Pulmalehe lugejaskonnale tutvustavad hea meelega kahe hotelli erinevaid võimalusi pulmapeo pidamiseks turundusjuhid Kristel Kirs ja Mariann Grencštein.

Foto: Iaroslav Frolov

On tavapärane, et paljud pulmapeod peetakse mõisates, aga minu pulmakorraldaja töö kogemuste kohaselt on uuem suund selline, et noorpaar soovib oma pidu pidada linna keskmes ja siis tulevad kohe kõne alla heal tasemel hotellid, kus on peo jaoks vajalik multifunktsionaalsus olemas. Kuna te esindate kahe hotelli võimalusi, siis palun tutvustage neid lähemalt meie lugejatele.

Meie puhul on olulised märksõnad kvaliteet ja mugavus. Üheaegselt on võimalik paika saada nii peokoht, toitlustus kui ka majutus, mille kõige osas on meil erinevaid valikuid vastavalt noorpaari eelistustele. Samuti aitame organiseerida näiteks programmi, tehnilisi lahendusi ja dekoratsioone, mille jaoks on meil olemas head koostööpartnerid, kellel on meie juures ürituste korraldamisega pikaajalised kogemused. Paljude oluliste pulmapeo elementide ühest kohast saamine hoiab kindlasti oluliselt kokku aega ning vähendab ka organiseerimisega kaasnevat stressi.

Küllap mõlema hotelli head asukohad, mis asuvad vaid jalutuskäigu kaugusel vanalinnast, ning kus on samas head tingimused ja unikaalsed võimalused nii pulmatseremoonia kui ka peo pidamiseks, ongi teinud teie hotellidest populaarsed pulmapeokohad. Millised võimalused on korraldada pulmapidu näiteks Radisson Blu Sky Hoteli kõrgeimal korrusel asuvas eksklusiivses Lounge24-s?

Lounge24 on küll igapäevaselt avatud restoranina, kuid sealt avanev võrratu vaade muudab selle tõeliselt romantiliseks peokohaks. Lounge24 on võimalik rentida ka privaatselt ja sellele mõeldes oleme kokku pannud spetsiaalse pulmapaketi, mis sobib suurepäraselt kuni 50 inimesele. Lisaks hõrgule menüüle ja muinasjutulisele vaatele võimaldab Lounge24 ilusa ilma korral organiseerida taevalikku abielutseremooniat Tallinna kõige kõrgemal asuval avatud terrassil.

Foto: Annika Metsla

Võtke julgelt ühendust ja tulge kindlasti ka kohapeale meie võimalustega tutvuma

Radisson Blu Sky Hotel: Rävala pst 3, Tallinn, Tel 682 3000, [email protected], radissonblu.com/skyhotel-tallinn

Radisson Blu Hotel Olümpia: Liivalaia 33, Tallinn, Tel 631 5314 [email protected] radissonblu.com/olumpiahotel-tallinn

Igal noorpaaril peab olema kvaliteetne info, et sellele üles ehitada oma kordumatu pulmapidu. Tean, et teil on see pool eriti lihvitud, sest igale noorpaarile antakse üks kindel kontaktisik, kes kõiki teiepoolseid tegevusi koordineerib, aga annab oma suurtele kogemustele tuginedes ka vajalikke soovitusi ja nõuandeid. Kuidas see koostööprotsess noorpaariga täpsemalt kujuneb?

Läheneme igale pulmapeole personaalselt, kuna teame, et iga pruutpaar ja pulmapidu on omanäoline ja ainulaadne. Meiepoolne kontaktisik suhtleb pruutpaariga ning selgitab välja täpsed soovid ja vajadused, mille põhjal siis tervikpakett kokku panna ja tagada, et majasiseselt oleks kõigil osapooltel vajaminev info olemas ja pulmapäeval sujuksid meiepoolsed tegevused laitmatult.

Samuti on meil professionaalne ja usaldusväärne banketitiim, kellel on pikaajaline kogemus ürituste korraldamisel ja läbiviimisel.Seega ei pea muretsema selle pärast, kas lauad saavad etiketikohaselt kaetud või külalised eeskujulikult teenindatud. Pruutpaar saab keskenduda vaid oma erilise päeva nautimisele.

Kui palju külalisi mahutavad kahe hotelli erinevad peosaalid ja kuidas kujuneb ruumirendi maksumus?

Mõlemas hotellis on mitmeid erineva suuruse ja stiiliga peosaale nii paarikümne kui ka paarisaja külalisega pulmapidudele. Võime korraldada meeldejääva koosviibimise 20-le inimesele või suurejoonelise pulmapeo kuni 230-le külalisele Radisson Blu Sky Hotelis või koguni kuni 350-le külalisele Radisson Blu Hotel Olümpias.

Kuna peokoha rent võib tihtipeale kujuneda üsna suureks eelarve osaks, siis meie puhul seda enamasti ei lisandugi, või on see väga väike summa, mis oleneb mõneti tellitud toitlustuse kogusest või peo kellaaegadest.

Iga pulmapeo ehe on rikkalik peolaud ja kuuldused, et teie köögitoimkondade valmistatud toidud on eriliselt hõrgud levivad isegi rahvusvaheliselt. Kas teilt on võimalik tellida pulmapeo õhtu pärl –pulmatort?

Meil on tõesti väga heal tasemel köögid, eesotsas kogenud peakokkade Irena Dmitrievaga Radisson Blu Sky Hotelist ja Andres Rahulaga Radisson Blu Hotel Olümpiast. Menüüdes kasutatakse kvaliteetset ning eelistatult kohalikku toorainet. Et pruutpaaril oleks lihtsam valida, on välja töötatud erinevad pulmamenüüd, mida saab vastavalt erisoovidele loomulikult ka ümber kohandada.

Samuti valmistame kohapeal võrratuid pulmatorte, mis pakuvad alati nii visuaalset naudingut kui ka maitseelamust. (Ei ole ilmselt tallinlast, kes ei oleks kuulnud legendaarsetest Cafe Boulevardi tortidest!) Mõlema hotelli tipptasemel kondiitrid lähenevad igale pulmatordile individuaalselt, et tulemus oleks ainulaadne ning vastaks täpselt pruutpaari nägemusele ja eelistustele.

Kuna kõik toidud valmistatakse kohapeal ja ka kogu teenindav personal on meie poolt, siis teeb see kindlasti ka peo korraldusliku poole tunduvalt lihtsamaks.

Foto: Annika Metsla

Mitmed noorpaarid valivad hotellikeskkonnas pulmapeo pidamise seepärast, et külalistel on lihtne peokohta jõuda ja pärast pidu ka lahkuda. Aga samas on pulmalistel mugav võimalus end hotelli tubades välja puhata. Noorpaarile mõeldes pakub Radisson Blu Hotel Olümpia pulmaööks lausa kalliskivisviite.

Pulmapeo pidamine hotellis on väga mugav lahendus, kui külaliste seas on inimesi väljastpoolt Tallinna või koguni väljastpoolt Eestit, kes kõik vajavad ju pärast pidu majutuskohta, kus end meeleolukast peost välja puhata. Või miks mitte ka kohalikele endile, kes saavad pärast pidu otse hotellituppa suunduda. Samuti on meil palju kogemusi rahvusvaheliste pulmadega, kus pruut on pärit ühest ja peigmees teisest riigist, millega kaasneb ka palju külalisi välismaalt.

Värskele abielupaarile on aga tõeliseks kirsiks tordil näiteks Radisson Blu Hotel Olümpia luksuslikud kalliskivisviidid, kus veeta oma unustamatu pulmaöö.

Pärast abiellumist on ikka kombeks minna ka pulmareisile mesinädalaid veetma. Ka siin ulatate pruutpaarile oma abikäe?

Kuna kuulume rahvusvaheliselt tuntud hotelligruppi, siis on meie hotellides tarbitud teenuste eest, nagu näiteks pulmapeoks tellitud toitlustus või majutus, võimalik koguda püsikliendipunkte, mida saab siis hiljem kasutada erinevate teenuste eest tasumiseks kõikides meie hotelligrupi hotellides üle maailma. Miks mitte kasutada neid punkte oma pulmareisil majutuse või õhtusöögi eest tasumisel?

Kui noorpaar loeb Pulmalehte, siis palun öelge, millal on soovitatav pulmakorralduses teie poole pöörduda, et ei jääks viimasele minutile ja kuhu täpsemalt pöörduda ja kust saab esmainfot teenuste kohta?

Meie juures saab pulmi korraldada aastaringselt ning kuna mõlemas hotellis on mitmeid eri suurusega peoruume, siis on teretulnud nii varajased planeerijad kui ka paarid, kes otsivad kohta päris viimasel hetkel. Võtke julgelt ühendust ja tulge kindlasti ka kohapeale meie võimalustega tutvuma!

Kokkuvõtteks võib öelda, et Radisson Blu Sky Hotel ja Radisson Blu Hotel Olümpia on loonud ideaalsed võimalused selleks, et pulmade korraldamine koos nende professionaalsete tiimidega sujuks veatult ja lõpptulemuseks oleks ainulaadne, stiilipuhas ning unustamatu pulmapäev.

Hetkel kuum