Pärnu PM: Res Publica ründab Pärnu linnavolikogu esimeest

04. märts 2004, 08:45

Res Publica saatis Pärnu linnavolikogu esimehele Margus Tammekivile kirja, milles soovib teada, millega ligi 30 000 krooni kuus saav mees tööajal tegeleb.

Kirjas, mis enne Pärnu Postimehe toimetuseni kui Tammekivini jõudis, heidetakse ette volikogu 2004. aasta esimese poolaasta põhiküsimuste loetelu puudumist.

?Põhiküsimuste eelnev ja õigeaegne määratlemine on eelduseks, et neid (volikogu töö põhiküsimusi - toim.) arutataks piisavalt ettevalmistatult, et neist oleksid teadlikud ka linnaelanikud, kes saaksid soovi korral omapoolsed seisukohad õigeaegselt välja öelda,? leiab Res Publica Pärnu linnavolikogu fraktsioon.

Res Publica kiri on avaldatud tänase Pärnu Postimehe arvamusküljel.

Tammekivi ütles, et vaatamata Res Publica eksiarvamusele on poolaasta põhiküsimuste loetelu olemas. Selles on kirjas näiteks eelarve vastuvõtmine, erinevate sotsiaalteenuste osutamiseks korra kehtestamine, heakorraeeskirjade muutmine, linnaliinide sõidusoodustuste muutmine jpm, kokku 30 ülesannet.

Abilinnapeaga võrdset palka ja 4000kroonist autokompensatsiooni (kokku 24 838 krooni, lisaks 3600 Pärnu Sadama nõukogust) saav Tammekivi ütles, et ta ei soovi oma töö hindaja olla. ?Samas olen näiteks loobunud parkimiskaardist, mida Res Publica saadikud eesotsas Raul Sarandiga on küsinud,? lausus ta. ?Minul puudub võimalus enda ja oma abikaasa parkimise vahele piiri tõmmata.?

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing