30. aprill 2018 • 2 min
Jaga lugu:

Mida söövad Toidumessi staarid?

Eesti Toidumessi peaesinejaks on maitsev ja huvitav toit, mis on aasta-aastalt ka aina tervislikum. Aga mida söövad need toidumessi esinejad, armastatud artistid, kes teevad tööd nii öösel kui päeval ja peavad sealjuures alati nii seest kui väljast heas vormis olema?

 

 

Laura

Reis Mehhikosse pani mind armastama vürtsikaid guacamolesid, tekiilaga flambeeritud sulajuustu, karrikrevette rosmariini ja apelsinidega. Laura esineb Toiduliidu laval reedel 4. mail kell 19.

Helin-Mari Arder

Magustoitude puhul on üks kindlatest lemmikutest soe šokolaadikook, mis maitseb kõige paremini jäätise ja värskete marjade või toormoosiga. Helin-Mari Arder ja Tiit Born esinevad EPKK pääsukeselaval laupäeval 5. mail kell 12.30.

Marek Sadam

Minu kõige lemmikum toit on hea kodune toit. Aga kui veidi peenemaks minna, siis kindlasti pasta ja brüleekreem. Marek Sadam esineb Toiduliidu laval reedel 4. mail ja laupäeval 5. mail kell 12.

Hellad Velled

Meie oleme Eesti mehed ja sööme, mida kätte saame, eriti öösel bensiinijaamas, siis kui esinemiselt tuleme.Hellad Velled esinevad EPKK pääsukeselaval laupäeval 5. mail kell 19.

Sergei Maasin

Pole vahet, kus maailma nurgas reisin või olen, üks on kindel - Eesti rukkileiba pean saama! Viimasele New Yorgi reisile võtsin lausa kaks pätsi kaasa ja see oli kõige parem toit! Igal hommikul teen rukkileivaga võileiba. Sergei Maasin esineb EPKK pääsukeselaval reedel 4. mail kell 19.

Robin Koljak

Mulle meeldib üle kõige Mehhiko toit nagu quesadillad, fajitad ja enchilladad.Robin Koljak esineb Toiduliidu laval reedel 4. mail kell 11 ja 17.45.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt