Autoteisaldajad jätsid India suursaadiku jalameheks

18. jaanuar 2001, 08:10

Eestisse kiirvisiidi teinud India suursaadik sai tunda Tallinna autoteisaldajate agarust, kui talle reisisadamasse vastu tulnud helilooja ja produtsendi Peeter Vähi auto vähem kui kümne minutiga platsilt kadus, kirjutab Postimees.

Soomes resideerivale India suursaadikule Chikka Rachappa Bachandrale eelmisel reedel kella 13 ajal reisisadamasse vastu läinud Vähi parkis oma auto A-terminali ette parklasse, kus märk lubab peatuda ainult bussidel.

Vähem kui kümne minuti pärast koos suursaadikuga sadamahoonest väljunud Vähi nägi küll suures parklas seisvat reisibussi, mitte aga oma BMWd. ?Esimese hooga arvasin, et auto on varastatud,? rääkis Vähi. ?Ka suursaadik oli hämmingus ja küsis, kas teil on siin tõesti nii kriminaalne.?

Kui selgus, et auto on hoopis teisaldatud, telliti kevadel toimuva idamaise muusikafestivali toetajana Eestisse kutsutud suursaadikule takso, millega ta hotelli sõitis. Vähi helistas aga politseisse ja sai teada parklad, kust ta võiks oma autot otsida.

Samal pärastlõunal auto ühest sadama lähedal asuvast parklast üles leidnud Vähi maksis selle äraviimise, valesti parkimise, sõiduki hoidmise ja dokumentide vormistamise eest kokku veidi rohkem kui tuhat krooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing