Sebe viib õpetajad Pärnust Tallinna poole hinnaga

12. veebruar 2001, 08:11

Reedest saavad Sebe bussides poole piletiga sõita peale pensionäride ja õppurite ka õpetajad ja lasteaiakasvatajad, kes on endale ISIC-kaardi muretsenud, kirjutab Pärnu Postimees.

Pärnu-Tallinna liinil võivad Sebe bussides 40-50protsendilise sooduspileti osta endiselt õpilased, üliõpilased, ISIC-kaardiga õpilased ja üle 60aastased.

?Kui on näha, et piletiostja on ilmselgelt laps, ei nõua bussijuht nüüd õpilaspiletit näha,? lubas ASi Sebe juhatuse esimees Toivo Leht. ?Nii jääb ära iga kooliaasta alguse jama, kui õpilaspileteid pole veel pikendatud.?

Poole odavamalt saab sõita ekspressliinidel ja 40 protsenti soodsamalt kiirliinidel, mis teevad vahepeal peatusi. Näiteks maksab ekspressbussi pilet õpetajale Tallinnast Pärnusse 40 krooni. Leht täpsustas, et soodustused kehtivad vaid sel juhul, kui sõidu alg- või sihtpunkt on Tallinn.

Reedest saavad veidi soodsamalt Pärnu ja Tallinna vahet sõita teisedki inimesed. Kui varem maksis kõigil Sebe liinidel sõidukilomeeter 65 senti, siis nüüd alandas firma sel liinil kilomeetri hinda viie sendi võrra.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing