Puhas joogivesi jõuab mai lõpuks Vana-Pärnusse

28. veebruar 2001, 08:29

Harjumaa firma Terrat ekskavaator lõi Mõrra tänava heitveepuhasti juures kopa maasse, et alustada Vana-Pärnu kanalisatsiooni- ja joogiveetorude paigaldamist. Linna ja AS Pärnu Vee tellitud ja rahastatavate tööde ehitajaks valiti riigihankekonkursil parima pakkumise teinud AS Terrat, kirjutab Pärnu Postimees.

Eile leppisid linnavalitsuse, Pärnu Vee ja ehitaja esindajad kokku, millal tööd valmis peavad saama ja millises järjekorras.

?Et tänavaid poleks tarvis mitu korda üles kaevata, paigaldatakse korraga nii kanalisatsiooni- kui joogivee-, aga ka sademevete- ja drenaa?itorustikud,? ütles Pärnu Vee direktor Jüri Rahu.

Terrat ja selle alltöövõtja AS Matsi Ehituse kaks brigaadi Märjamaalt lubavad kanalisatsiooni survetorustiku ja kaks pumplat Merekalda tänavale valmis ehitada mai lõpuks. Teise alltöövõtja, Tallinna firma K H töömaaks saab Soo ja Ranna tänava kant, kus torustikud peavad samuti mai lõpuks valmima.

Ehitajad rajavad tänavaaluse peamagistraali, samuti harutorud tänavaäärsete kinnistute liitumispunktideni, mis jäävad üldjuhul kuni kahe meetri kaugusele krundi piirist. Töödejuhataja Meelis Grichin märkis, et elanikud võivad temale täpselt kätte näidata, kust nad tahavad nii joogivett kui kanalisatsiooni oma krundile viia. Liitumispunktist edasi paigaldab majaomanik torud ise.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing