Delfi hakkab kulusid kärpima

06. märts 2001, 08:20

Internetiportlaal asub kärpima kulusid, ütleb tänases Päevalehes Delfi turundusjuht Allan Sombri.

Sombri väitel üritatakse järgmise sammuna Vene suunal delfi.ru kulusid kärpida. ?Kinni me seda panna ei kavatse,? lisas ta.

Sombri kinnitas eile, et Delfi jätkab finants- ning strateegilise investori otsimist ettevõtte tegevusse kaasamiseks. Tema sõnul on Delfi vastu huvi ilmutanud Scandinavian Online ning mõned Poola portaalid.

Sombri sõnul on tegemist pikema protsessiga ning konkreetsete kokkulepete ja pakkumisteni jõutud ei ole. Samuti ei täpsustanud Sombri võimalikku müügihinda.

Osta.ee asutaja Rain Lõhmus rääkis, et tema teada ei ole Delfi varjanudki, et aasta sees plaanitakse müüki. ?Praegused investorid peavad ilmselt enda investoritele raha hakkama tagasi maksma,? põhjendas Lõhmus. ?Ilmselt konkreetset pakkujat neil veel ei ole.?

Internetiportaal Delfi sai möödunud aasta jooksul 203,6 miljonit kontakti, millest ligikaudu pool tehti Eestis. Delfi portaale külastas aastaga ligi 350 000 inimest ning koguti 120 000 registreeritud kasutajat. Delfi reklaamikäive oli 6,3 miljonit krooni. Aastaga tõusis Delfi turuliidriks nii külastatavuselt kui ka internetireklaamilt.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing