Sõbrad peavad Mati Nuude surma põhjuseks liiga suurt koormust

12. märts 2001, 09:34

Sõbrad peavad laupäeval surnud tuntud laulja ja tõstmise mitmekordse Eesti meistri Mati Nuude (60) surma põhjuseks ülekoormust, kirjutab Päevaleht.

Nuude leidis laupäeval kella poole kaheteistkümne ajal öösel Lasnamäel Majaka põik 5-9 korterist surnuna tema elukaaslane. Tallinna kiirabi peaarsti asetäitja Raul Adlase sõnul tuvastas kiirabibrigaad, et Nuude oli surnud viis tundi varem. Surma täpne põhjus selgub kohtuarstlikus ekspertiisis.

?Viimase aja suur koormus, mis ei jätnud kalendrisse ainsatki vaba päeva, on tõenäoline äkksurma põhjus,? rääkis Nuudet pikka aega tundev Reet Linna.

?Matil oli seoses juubeliga ja albumi salvestamisega tõesti suur koormus,? ütles ansambli Apelsin liige Jaan Arderi. ?Samuti on ta kunagi üle elanud mikroinfarkti, nii et südamega oli tal probleeme. Läinud on väga andekas ja huumoriküllane inimene.?

Novembris 1999 ei ilmunud Nuude kontserdile ning oli paar nädalat kadunud. Tema elukaaslase sõnul oli mehel alkoholiga probleeme, kuid mitte viimased paar nädalat.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing