Juuksurist haiglaravile sattunud naised nõuavad 700 000 krooni

26. märts 2001, 07:51

Tallinnas Rocca al Mare ilukeskuses juuste blondeerimisel raskeid põletushaavu saanud kaks naist kavatsevad juuksurisalongilt kohtus nõuda ligi 700 000 krooni suurust kahjutasu, kirjutab Eesti Päevaleht.

'Hindan kahju 350 000 kroonile, sest mulle tekitatud vigastused ei parane enam kunagi,' lausus Merle Bergmann (20). Juuste tagasiistutamiseks kavatseb ta minna Rootsi, kus tema sõnul on ravi parem.

Blondeerimisel 4x6 sentimeetri ulatuses juukseid kaotanud Bergmann tegi ka politseisse avalduse kriminaalasja algatamiseks. 'Ei ole veel teada, kas süüdistus esitatakse,' sõnas ta.

Rocca al Mare ilukeskuses mullu 17. ja 20. detsembril juuksesalkude blondeerimisel saadud põletushaavade tõttu oli Merle Bergmann kümme ja Heleen Soomann (24) kuus päeva haiglas. Naisi esindab kahjutasu nõudmisel sama advokaat.

Heleen Soomann sõnas, et tema kahjutasunõue peaks tulema umbes sama suur kui Merle Bergmannil. 'Aga täpselt ei oska ma veel öelda, kui suureks kahju hinnata,' sõnas Soomann. Juuste blondeerimisel sai tema peanahk kannatada 4x4 sentimeetri ulatuses.

'Kõige halvem asja juures on see, et juuksurisalong ei ole isegi üritanud minu ees vabandada,' ütles Soomann. 'Eriti ärritas salongi see, et me Eesti Päevalehes juhtunut kommenteerisime. Salong väitis, et oleks meiega kokkuleppele jõudnud, kuid kuna me olnud nii õelad, siis ei tulevat see kõne allagi.'

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing