Netifonist saab ligi telefoninumbrite avalikule andmebaasile

17. aprill 2001, 13:51

Eesti Telefoni (ET) internetitelefon laiendas pakutavate teenuste valikut, lisades kasutaja telefoniraamatule võimaluse otsida eraisikute ja firmade telefoninumbreid Ekspress Hotline andmebaasist, teatas ET pressiesindaja Anu Vahtra.

'Numbriotsingu kasutamiseks peab kasutaja sisestama otsitava nime Netifoni numbrivälja ning seejärel klikkama vastavalt kas eraisiku- või firmanime otsingul. Päringule saadud vastuste aknas saab vajalikule numbrile klikates alustada kohe ka kõnet. Pärast otsingu tegemist on võimalik salvestada telefoninumber ka personaalsesse Netifoni telefoniraamatusse,' selgitas Vahtra.

Lisaks telefoninumbrite otsimisele on Netifoni täiendatud ka funktsiooniga, mis võimaldab aktiveerida helistamist ka kasutaja personaalsesse telefoniraamatusse sisestatud nimele klikkamisega

Hetkel on Netifonil üle 250 registreerunud kliendi. Netifon on Eesti Telefoni internetitelefon, mis põhineb VoIP (Voice over IP) tehnoloogial. Netifon on vajalik eelkõige interneti sissehelistamisteenuse kasutajatele, kes saavad Netifoniga helistada ilma samaaegselt toimuvat interneti-ühendust katkestamata.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing