Raudteefirma juht peab vahistamise põhjuseks isiklikku vaenu

25. aprill 2001, 08:14

Salakaubaveos süüdistatava EVR Ekspressi juhatuse liikme ja Edelaraudtee projektijuhi Anti Selge sõnul võis tema vahistamise põhjustada isiklik vaen, sest ta on koondanud sadu inimesi, kirjutab Postimees.

Selge arvates võib juhtunu taga olla ka muud kui ainult väidetav kütuse salakaubavedu. ?Kohati lihtsalt tundus, et tegemist võib olla ka kellegi vaenuga minu ja minu töö vastu,? lausus ta.

Kellel konkreetselt võiks aga midagi tema vastu olla, ei osanud ta öelda. ?Neid, kes on minu töö pärast kannatanud, on kümneid või isegi sadu, sest EVR Ekspressi ja Edelaraudtee saneerimise käigus on vallandatud väga palju inimesi,? rääkis Selge.

Seetõttu peab Selge võimalikuks, et asjaga võivad olla seotud ka ametiühingud, kellele ta palju meelehärmi on põhjustanud. ?Midagi kindlalt ma aga väita ei saa ega ka julge,? rõhutas ta.

Vedurimeeste ametiühingu juhi Tõnu Väädi kinnitusel pole tema ega ka keegi ametiühingutest kapos tunnistusi andmas käinud. ?Samas usun, et salakaupa mingis koguses veeti, sest seda on mulle kinnitanud mitmed vedurijuhid,? lisas Väät.

Seda, et süüdistused võiksid kuidagi mõjutada Selge tööd EVR Ekspressi juhatuse liikme ning Edelaraudtee projektijuhina, mees oma kinnitusel ei karda. ?Usun, et nii Henn Ruubel Edelaraudteest kui ka Tiit Pruuli EVRi nõukogust usaldavad mind piisavalt,? lausus ta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing