Projekteerija takistab jalgpallistaadioni ehitust

02. mai 2001, 08:04

FC Flora president Aivar Pohlak kinnitas, et vaatamata Lilleküla staadioni ehitust takistavatele segadustele projekteerimisfirmaga näeb tribüünidelt Eesti ja Hollandi koondise kohtumist 2. juunil ligi 10 000 inimest, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Kuigi seda otsustab lõplikult UEFA komisjon, kas ja kui palju inimesi mängule lastakse, ei tohiks olla mingeid takistusi ja staadioni 8264 kohta saab inimestega täidetud,? ütles Eesti Jalgpalliliidu juhatuse liige Aivar Pohlak.

Lilleküla staadionil töid juhatava tehnilise tegevjuhi Kalev Ramjala sõnul saab MM-valikmäng ehitusmeeste poolest toimuma. ?Kui seda siiski ei juhtu, siis on üks süüdlane olemas. Selleks on projekteerimisfirma, mis venitab jooniste saatmisega, ilma milleta meie tegevus seiskub,? ütles Ramjalg.
?
Murelasteks on alajaam ja du?iruumid, mille projekte lubati juba kuu aega tagasi, kuid need pole veel saabunud,? lausus Ramjalg.

Staadioni projekteeris EPT Grupp. Projekteerijad ja ehitajad kohtuvad erimeelsuste lahendamiseks täna.

Ehitustööd olid jooniste puudumise tõttu täielikult peatatud jaanuaris ning veebruaris.

2. juuni jalgpallikohtumiseks ei suudeta paigaldada peaväljakule katust ja valgustust ning lõpetada töid siseruumides, mis lükkuvad edasi suvesse.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing