Ojasalu jäi Tallinna Sadama kohast ilma

28. mai 2001, 08:03

Endine maksuameti peadirektor ning skandaalset Eesti Raudtee erastamist teede- ja sideministri nõunikuna koordineerinud Ardo Ojasalu töötab oma firmas vabakutselise konsultandina, kuna tema kandidatuur Tallinna Sadama finants- ning transiidifirma Milstrand tegevdirektori kohale kukkus läbi, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Olen enda peamiselt maksualaste konsultatsioonidega tegelevas firmas IMG Grupp töölepinguta juhatuse esimees,? märkis kunagi maksuterminaatori hüüdnime saanud Ojasalu. Töölepinguta töötamist kommenteeris Ojasalu asjaoluga, et kulusid pole mõtet tekitada.

Ojasalu kandideeris Tallinna Sadama finantsdirektori ning suurärimees Endel Sifiga seotud N-Terminali Gruppi kuuluva Viimsi vallas tegutseva kütuseterminaali operaatorfirma ASi Milstrand tegevdirektori ametikohale.

Ametiposti Milstrandis sai endale Eesti Merelaevanduse endine arendusdirektor Viktor Palmet.

Ardo Ojasalu ei pääsenud testide põhjal teise vooru,? lisas Tallinna Sadama juhatuse esimees Riho Rasmann.

Ojasalu sõnul loobuti temast Eesti Raudtee ümber tõusnud kära tõttu ning praeguse koha kõrvalt ta teisi ametiposte enam ei otsi.

Ojasalu esitas teede- ja sideminister Toivo Jürgensonile avalduse ministeeriumist ning Eesti Raudtee nõukogu esimehe kohalt lahkumiseks aprilli alguses.

Ojasalu sõnul on IMG Grupp tegutsenud viis aastat. Ta on ettevõttes läbi erinevate firmade suuraktsionär üle 50protsendilise osalusega.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing