Aktsionärid investeerivad MicroLinki üle 45 miljoni krooni

12. juuni 2001, 17:56

Infotehnoloogiaettevõtte MicroLinki aktsionärid on otsustanud investeerida käimasoleva aktsiaemissiooni raames ettevõttesse vähemalt 45 miljonit krooni, mis on suunatud ettevõtte arengu tagamiseks ja kapitalistruktuuri parandamiseks.

'Aktsiaemissiooni võib lugeda kahtlemata kordaläinuks,' ütles MicroLinki juhatuse esimees Allan Martinson.

Martinsoni sõnul on emissioonis otsustanud osaleda kõik ettevõtte suuremad aktsionärid, sealhulgas finantsinvestorid Baltic Republics Fund ja Baltic Investment Fund ning Microlinki ja sellega liitunud Astrodata ja Fortechi asutajad.

MicroLinki nõukogu esimees ja Baltic Investment Fundi esindaja Kristjan Kalda ütles, et kõigi suuraktsionäride osalemine emissioonis näitab aktsionäride usaldust MicroLinki kui ettevõtte ja tema arenguperspektiivide vastu. Ta lisas, et vaatamata tehnoloogiasektori volatiilsusele maailma kapitaliturgudel on investeering MicroLinki kui Baltikumi juhtivasse IT firmasse kindlasti perspektiivne.

MicroLinki aktsiakapitali suurendamise täpne ulatus selgub pärast märkimisperioodi lõppu ning aktsiakapitali sissemaksete sooritamist juuni lõpus. Emissioonis on aktsiate märkimise eesõigus senistel aktsionäridel.

MicroLink plaanib jooksval finantsaastal ligi miljardi kroonini ulatuvat käivet.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing