Eesti Televisioon vähendab peaprodutsente

24. juuli 2001, 09:10

Eesti Televisioon kavandab järgmisel aastal kulude kokkuhoidmiseks ja töö tulemuslikumaks muutmiseks struktuurimuudatust, mis toob kaasa televisiooni eri osakondi juhtivate peaprodutsentide arvu vähendamise, kirjutab Eesti Päevaleht.

Eesti Televisiooni (ETV) programmitalituse juht Ilmar Raag ütles, et muudatus on seni veel idee tasandil, kuid selgemad jooned peaks see võtma augustis, kui juhtkonnal on kavas teha ETV töötajate seas uuring selgitamaks, kuidas tulevast võimalikku uuendust vastu võetakse. Ühtlasi tutvustab ETV kava ka ringhäälingunõukogule, kes peab uuenduse heaks kiitma.

Eesti Päevalehe andmeil on ETV-l struktuurimuudatuste raames kavas jätta ametisse kolm peaprodutsenti, kes hakkavad kureerima uudiste, publitsistika ja kultuuri valdkondi.

?Peaprodutsentide arvu vähendamine on olnud jutuks, kuid kas neid vähendatakse kaheksalt kolmele või kuidagi teisiti, on kõik alles arutelude küsimus,? ütles Raag. Tema sõnul on struktuurimuudatuse ülesanne rahaline kokkuhoid, töö efektiivsemaks muutmine ja bürokraatia vähendamine.

?Tänu sellele saame loovinimesi bürokraatiast vabastada ja anda neile võimalus paremini kasutada ära oma loomingulist potentsiaali,? selgitas Raag.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing