Hansapank langetas maksete hindu

13. september 2001, 12:11

Alates käesolevast nädalast on Hansapanga Grupi sisesed ülekanded Lätti ja Leetu ligi poole võrra odavamad, makstes senise 60 krooni asemel 35 krooni, teatas pank.

Esialgu kehtib odavam hind maksete tegemisel Hansapank Eestist Hansabanka klientidele Lätti ja Hansabankase klientidele Leetu. Veel sellel aastal kavatseb Hansapank hakata odavamaid grupisiseseid makseid pakkuma ka oma Läti ja Leedu klientidele, Leedu Hoiupanga (LTB) klientidele hakkavad soodsamad hinnad kehtima järgmise aasta alguses.

?Hinna alandamine on võimalik seetõttu, et makseid tehakse nüüd läbi ühtse pangagrupi-sisese IT-süsteemi ning enam pole vaja tasuda rahvusvahelise maksesüsteemi kasutamise eest,? märkis Hansapanga operatsioonidivisjoni direktor Tea Trahov. Tema sõnul on makse hinna alandamine hea näide sellest, milliseid soodustusi saab klientidele pakkuda kõigis kolmes Balti riigis tegutsev pank.

Sularaha võtmisel Hansapanga Grupi sularahaautomaatidest Baltimaades kehtib Hansapanga deebetkaardile hinnasoodustus juba möödunud aasta lõpust. Kehtiv hind on 20 krooni tehingult, varem oli see 30 krooni, millele lisandus 2,5% väljavõetavast summast. Et tänavu septembris ühendati Leedus Hansabankase ja LTB automaatide võrk, kasvas ristkasutuses olevate automaatide arv Leedus 113-ni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing