Kuressaare linna vara kindlustab Ergo Kindlustus

26. oktoober 2001, 13:25

Kuressaare Linnavalitsus sõlmib aastase vara- ja vastutuskindlustuslepingu Ergo Kindlustusega, teatas Kuressaare linnavalitsuse pressiesindaja Reet Truuväärt.

Lisaks vastustuskindlustuslepinguga kaitstavatele haridus- ja lasteasutuste personalile ja lastele ning linna allasutuste vara ja sõidukite kindlustamisele on seekord ühtsesse linna kindlustuspaketti haaratud Kuressaare Haigla varad.

Kuressaare linnavalitsuse poolt piiratud pakkumise vormis läbi viidud kindlustuskonkusil osalesid kolm firmat ? Ergo Kindlustus, Salva Kindlustus ja Sampo-Eesti Kindlustus. Linnale sobivaimaks hindas linnavalitsus ASi Ergo Kindlustus pakkumist.

Linnavalitsuse arendus-majandusosakonna juhataja ja hankekomisjoni esimees Urmas Treiel ütles, et Ergo pakkumine oli rahaliselt kõige soodsam ja ka omavastustuse määr oli linnale kohane.'

Teisipäevasel istungil linnavalitsuse poolt heakskiidu saanud aastase kindlustuslepingu järgi maksab linn Ergole 96 000 krooni aasta kindlustustasuks. Ühtsesse linna kindlustuspaketti on haaratud allasutuste hooned ja vara koguväärtusega 430 miljonit krooni, haridus- ja lasteasutuste personal ning lapsed, samuti linnaasutuste sõidukid.

Iga aastaga on linn kaasanud järjest rohkem oma varasid ühtsesse
kindlustuspaketti, kuna tsentraalne kindlustamine on märgatavalt odavam.

Urmas Treieli sõnul on tänavusse paketti lisandunud linna sihtasutuste, sealhulgas SA Kuressaare Haigla varad ja sõidukid.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing