Börsiülevaade: eile rallinud Rakvere LK aktsia andis täna järele

02. november 2001, 15:00

Täna oli Tallinnas kolmas järjestikune börsipäev, kus aktiivsus jäi alla igasugust arvestust. Teist päeva järjest näitas kõva kauplemisaktiivsus aga Rakvere LK aktsia, mille hind vajus peale eilset 26%st tõusu 7,7% võrra.

Tugevalt ehk üle 11% kerkis täna oma kvartalitulemuste peale Helsingi börsil ka ettevõtte suuromaniku HK Roukatalo aktsia. Oma majandusaruandes Rakvere LK arengut kiitnud Roukatalo aktsia on viimase kuuga näidanud edasiminekut juba 32% jagu.

Kui eile domineeris Rakvere LK aktsiate suhtes ostusurve, siis täna viidi väärtpaber juba tuntava müügisurve toel kümne tehingu käigus 7,80 kroonilt 7,20 kroonini.

Kahe viimase päevaga tehti Rakvere LK aktsiatega kokku 17 tehingut, mis on sel aastal olnud väärtpaberi kahe kuu keskmiselt tehingute norm.

Üle kolmveerandi tänasest börsikäibest andnud Hansapanga <GR#EE.HP>
aktsia sulgus täna 137,25 kroonil ehk 0,2% kõrgemal kui eile.

21 tehingule vaatamata alla miljoni kroonist päevakäivet näidanud Eesti Telekomi <GR#EE.ETL> aktsia näitas päeva jooksul kerget paranemist, tõustes 56,25 kroonini ehk 0,9%.

Suuremale liikumisele panid käpa aga peale Euroopa börsid, mis hommikusest eufooriast hoolimata olid päeva peale muutunud ettevaatlikult stabiilseks ja suunatuks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing