Linnapea soovib ühtseid aluseid linna raha jagamiseks

26. november 2001, 16:50

Tallinna sisekontrolör Kaida Kauler hindas linnapea Tõnis Paltsu ettepanekul Tallinna linna ametite poolt rakendatavat linna-eelarveliste toetuste jagamise süsteemi ning tegi ettepaneku toetuste andmise korra ühtlustamiseks.

Ülesande kõigile linna ametitele toetuste menetluse ühtse korra väljatöötamiseks andis linnapea Tõnis Palts kaks nädalat tagasi seoses turvalisus- ja integratsiooniametis toimunud rikkumistega. Linnapea küsis sisekontrolöri hinnangut linnaametite tegevusele toetuste eraldamisel.

Sisekontrolör Kaida Kauleri hinnangul on toetuste andmiseks loodud normistikud, mis vajavad ühtlustamist, kuna ametite tegevus toetuste andmisel on reguleeritud erinevalt- nii linnavolikogu, linnavalitsuse kui ka ametite aktidega. Erinevalt Tallinna Turvalisus- ja Integratsiooniametist läbisid teiste ametite toetustaotlused, kui kehtestatud kord seda ette nägi, volikogu vastava valdkonna komisjoni.

Praegu on ettevalmistamisel volikogu määruse eelnõu, eesmärgiga kehtestada toetuste andmise ühtsed põhimõtted ja reguleerida kontrolli küsimused.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing