Regionaalminister Toivo Asmer tutvus Harjumaa ettevõtetega

Inno Tähismaa 28. november 2001, 17:32

Täna külastas regionaalminister Toivo Asmer Harjumaal Kose ja Kõue valla ettevõtteid ning avas Murueit OÜ tootmise, kus hakkab tööle 12 inimest.

Visiidist kokkuvõtet tehes sõnas Toivo Asmer, et ehkki kõigile tundub, et Harjumaal läheb liiga hästi vajab ka see maakond riigipoolset tuge läbi regionaalsete meetmete.

'Tänase ringsõidu käigus nägin mitmeid regionaalrahadest toetatud ettevõtmisi, mis tänaseks päris tublisti hakkama saavad. Kuid nägin ka probleeme, mis kerkivad kui soovitakse uusi ettevõtteid rajada. Peamiseks probleemiks, mida arutasime omavahelistes vestlustes, on kvalifitseeritud tööjõu puudumine, mis hakkab takistama ettevõtluse arengut,' märkis regionaalminister Toivo Asmer.

Tänase ringsõidu käigus külastas regionaalminister Kose vallas: Kose Vallavalitsust, Kose Teeninduskooli, Ecoterm AS-i, Kuivajõe Farmer OÜ-d, Thulema AS-i, Karla Auto O.K. AS-i ja K.U. Mell AS-i.

Kõue vallas tutvus regionaalminister Äksi automudellismi rajaga, Habaja staadioni ja lasteaiaga, ettevõttega AS Maru Konstruktsioonid ning avas Murueit OÜ tootmise ja külastas Ardu teabetuba ja raamatukogu. Õhtu lõpetab kohtumine Kõue vallavolikogu liikmetega.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing