KPMG Estonia uus juhatuse esimees on 1. detsembrist Sulev Luiga

Raimo Ülavere 29. november 2001, 11:28

KPMG Estonia uus juhatuse esimees on alates 1. detsembrist 2001 Sulev Luiga. Ettevõtte senine juht Andres Root läheb pooleaastasele puhkusele.

Kooskõlastatult KPMG Kesk- ja Ida-Euroopa juhtkonnaga valiti ettevõtte juhatuse uueks esimeheks audiitor Sulev Luiga. KPMG Estonia senine juhatuse esimees Andres Root läheb 6-kuulisele puhkusele ja jätkab ettevõtte nõukogu liikmena.

Andres Roodi puhkusele minek on isiklik valik. ?10-aastane töö ettevõtte juhi, ja paljusid kliente teenindava praktiseeriva audiitorina, viimastel aastatel ka KPMG Kesk- ja Ida-Euroopa partnerluse juhatuses, on olnud väsitav. Minu eesmärk on puhata, koguda energiat ja jõuda järele nendes tegemistes, kus ma ise tunnetan suurimaid vajakajäämisi,? põhjendas pikema puhkuse võtmist Andres Root.

Uus juhatuse esimehe Sulev Luiga on senini töötanud KPMG Estonia juhtivaudiitorina, ta on ka ettevõtte partner. Ühtlasi on ta audiitoreid kutsealaselt ühendava Audiitorkogu juhatuse esimees.

Andres Root oli üks audiitortegevuse alusepanijaid Eestis 90-ndate aastate alguses ja kauaaegne Audiitortegevuse Nõukogu esimees. KPMG Estonias on ta olnud juhtfiguure alates selle asutamisest 1992. aastal.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    10. November 2009, 00:00
    Otsi:

    Ava täpsem otsing