Eesti majandusteadlaste selts arutab talikonverentsil regionaalprobleeme

09. jaanuar 2004, 12:35

9.-11. jaanuarini peab Eesti Majandusteaduse Selts Narva-Jõesuus oma teise talikonverentsi 'Eesti regionaalne areng - üks või mitu Eestit?'.

Seminari avab reedel, 9. jaanuaril seltsi president, Tartu Ülikooli majanduspoliitika prof Jüri Sepp, teatas selts.

Üle 80 osavõtjaga teisel talikonverentsil teevad valdavalt Eesti kõrgkoolide majandusõppejõud ja Eesti Panga analüütikud kokkuvõtteid ning vahetavad teavet eelmisel aastal toimunud arengutest Eesti majanduses ja majandusteaduses.

Ühtlasi jätkatakse tava diskuteerida mõnel aktuaalsel teemal. Kui eelmisel aastal oli selleks riigi (kõrg)hariduspoliitika, siis tänavu on luubi all regionaalpoliitika. Sissejuhatava ettekande teeb regionaalminister Jaan Õunapuu. Ettevõtjate poolt hindab olukorda Tööandjate Keskliidu juhatuse esimees Meelis Virkebau.
Laupäeval, 10. jaanuaril jätkub konverents regionaaltemaatika käsitlemisega, kus otsitakse vastust küsimusele: Mitut Eestit me regionaalsest aspektist lähtuvalt vajame?

Kavas on vastu võtta seltsi teemakohane avaldus. Veel on päevakorras Eesti ülikoolide rahvusvahelistumine ja seltsi organisatsioonilised küsimused.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing