Tori-Selja PÜ loobus hagist Epiima juhi Jaanus Murakase vastu

30. jaanuar 2004, 14:40

Tori-Selja Piimaühistu loobus hagist Epiima juhi Jaanus Murakase vastu täies ulatuses, teatas asja menetlenud Järva maakohus eile.

Juba varem teatas Estover-Kaubanduse AS, et loobub nõudest Murakase vastu osas, mis puudutab juriidiliste isikute au kaitset. Estover jäi samas nõudmiste juurde, et Murakas peab ümber lükkama väite, nagu 60-70% juustuvõltsingutest oleks Estoveri töö, et Estover on seotud varifirmadega ning et tarbijate rahulolematus juustu kvaliteediga on väga suur.

Detsembris otsustas Tallinna linnakohus, et Estover pettis tarbijaid ja juustutootjad boikoteerisid hulgimüüjat, nagu Äripäev ka 2002. aasta suvel kirjutas.

Paar kuud varem jättis Tallinna linnakohus rahuldamata Estoveri juustupakkija Packetline OÜ kaebuse teda tarbija petmise eest maksimumtrahvi, 20 000 krooniga karistanud tarbijakaitseameti vastu. Riigikohus keeldus Packetline kaebuse uuesti läbi vaatamisest.

Tori-Selja PÜ ja tema juustude müüja Estover andsid Jaanus Murakase Järva maakohtusse ja Laheotsa talu peremehe Johannes Valgu Harju maakohtusse peale seda, kui nad ütlesid, et Estoveri müüdavate juustude kvaliteet on halb (<#loe siit= http://www.aripaev.ee/2202/uud_uudidx_220201.html>).

Äripäev on mais jätkuvasse kohtuprotsessi Järva maakohtus kaasatud kolmanda isikuna.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing