Venemaa kadunud presidendikandidaat leiti pansionaadist

09. veebruar 2004, 14:05

Mitu päeva kadunud olnud ?Ühtse Venemaa? presidendikandidaat Ivan Rõbkin leiti üles, mees oli Moskva-lähedases pansionaadis.

Mehe leidmisest teatas riigiduuma julgeolekukomisjoni liige Gennadi Gudkov, kes on Rõbkini parteikaaslane, vahendas Eesti Päevaleht Online uudisteagentuuri newsru.com.

?Mitteametlikel andmetel, mille ma sain oma kolleegidelt, tuli välja, et Ivan Rõbkin asub Odintsovski rajoonis pansionaadis või sanatooriumis ?Kauged metsad?,? ütles Gudkov Interfaxile.

Gudkov sõnas, et mees on pansionaadis miilitsa valve all. ?Kuid ma ei saa selle info usaldusväärsuse kohta midagi öelda, kõike olen lihtsalt kuulnud,? lisas ta.

Raadiojaama Ehho Moskvõ teatel pole Rõbkin ?Kaugete metsade? pansionaati registreeritud.

Rõbkin on kadunud olnud neljapäevast, pühapäeval palus tema abikaasa miilitsal uurida mehe kadumist. Esmaspäevahommikuste teadete järgi hakkas miilits mehe kadumist uurima mõrva paragrahvi alusel.

Kuigi Rõbkini populaarsus pole eriti kõrge, muudab kadumise skandaalsemaks see, et mehe sponsoriks on Suurbritannias peidus olev ärimees Boriss Berezovski (uue nimega Platon Jelenin). Viimane on aga avalikult süüdistanud Putini juhitud föderaalset julgeolekuteenistust (FSB) 1999. aasta elumajaplahvatuste korraldamises.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing