Ülevaade tänastest ajalehtedest

13. veebruar 2004, 09:06

Eesti Päevaleht:

Õigusbüroo on leidnud puudujäägi linna ja Falcki vahelises ühistranspordi piletikontrolli lepingus. Väites, et trahvi kogumine on ebaseaduslik, on nad esitanud kaebuse Tallinna halduskohtusse ja pakuvad end kõiki trahvituid esindama.

Sotsiaalministeeriumi abiminister Külvar Mand arutas eile kiirabi hetkeseisu ning riigieelarvest lisaraha taotlemist maavanematega, kes kahe aasta eest toimunud reformini vastutasid kiirabi ulatuse eest maakonnas.

Ei haridusminister Toivo Maimets ega võimupoliitikud osanud eile selgitada, kuidas programmi ?21 sajandi kool? raames valiti välja raha saanud õppeasutused.

Euroopa Liitu astumisel võib kodutehnika kallineda, sest 1. maist maksustatakse tollimaksuga väljaspool Euroopat toodetud kodutehnika.

Postimees:

Tallinna linnavalitsus tegeleb kolm aastat tagasi sõlmitud Falcki parkimislepingu analüüsiga ning otsustab järgmise nädala alguses, kas tunnistada see linnale kahjulikuks või koostööd Falck Eestiga siiski jätkata.

Tänu üliedukalt alanud liisingutegevusele Venemaal plaanib Balti riikide suurim panganduskontsern Hansapank idanaabrite juures ka pangateenuste pakkumist.

Meditsiinitarkvara välja töötav OÜ Vihmapuu võitis Ameerikas California osariigis laialdase tarkvarahanke, see võib saada Eesti infotehnoloogiafirmade üheks suurimaks läbimurdeks välismaal.

Harjumaal Lohusalus kaunisse mereranda ehitatud elumaja ning Keila valla elanike korruptsioonisüüdistused on teinud tuliseks Riigikogu liikme ja Keila endise vallavanema Tiit Mae jalgealuse.

SL Õhtuleht:

Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumist väidetavalt bensiinivarguse pärast lahkuma sunnitud autojuht kaebas ministeeriumi kohtusse ning nõuab ligi 50 000 krooni kompensatsiooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing