Tiit Pruuli ostis suurosaluse reisibüroos Cassandra

15. juuli 2004, 12:56

Tiit Pruulile kuuluv firma OÜ Adastra Tours ostis enamusosaluse reisibüroos Cassandra.

Täna allkirjastatud ostu-müügilepingu kohaselt kuulub 67 protsenti reisibüroo aktsiatest Tiit Pruuli firmale OÜ Adastra Tours, teatas Pruuli.

Cassandra reisibüroo senise omaniku ning juhataja Avo Meeritsa osalus on pärast tehingut 33 protsenti. Tehingu hinda pooled ei avalikusta.

Cassandra reisibüroo juhatajana jätkav Meerits ütles reisibüroo aktsiate müüki kommenteerides, et lähtus ennekõike firma huvidest.

'Konkurentsitihedal ja hästi arenenud turismiturul võistlemiseks oli jõudu juurde vaja. Leidsime, et üksi me senist kiiret arengutempot hoida ei jaksa,' rääkis Meerits.

Tema sõnul aitavad muudatused omanikeringis tuua ettevõttesse uusi kogemusi ja oskusi, minna vastu uutele väljakutsetele, maandades samal ajal ka riske.

Tiit Pruuli sõnul plaanib Cassandra reisibüroo laienemist nii Eestis kui ka Baltikumis.

'Viimased aastad on Cassandra olnud kiiremini arenevaid reisibüroosid Eestis. Usun, et suudame kogemusi liites seda arengutempot hoida ja veelgi kiirendada,' lisas Pruuli.

Ümber maailma purjetanud Lennuki ja veerevate eestlaste meeskonda kuulunud Pruuli ütles, et on selle sammuga teinud oma armastusest tõsise töö.

Reisibüroo Cassandra juhatusse hakkab kuuluma Meeritsa kõrval edaspidi ka jahtlaeva Lennuk ümbermaailmareisi organiseerinud Tiit Riisalo.

Reisibüroo Cassandra eelmise aasta käive oli 63,2 miljonit ning kasum 189 000 krooni, ettevõttes töötab 60 inimest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing