Ülevaade tänastest ajalehtedest

23. juuli 2004, 09:04

Postimees:

Õiguskantsler Allar Jõks nõuab majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumilt ühistranspordiseaduse kiiret muutmist, lubades muidu Tallinna elanikele soodushinnad kehtestanud seadusevastase määruse kohtusse anda.

Hiljuti vastu võetud õigusabi seadus võtab õigusbüroodelt leiva, sest annab järgmise aasta märtsist õigusabiteenuste monopoli advokatuuri kätte, kellel on võimalus küsida riigilt tasudeks rohkem maksumaksja raha.

Eesti Päevaleht:

Kümne käsu ehk tarbija põhiõiguste sõnastamisega soovib Euroopa Komisjon enne puhkusele minekut kõiki kodanikke teavitada nende õigustest, mis tahes liikmesriigis nad suvel ka ei reisiks või elaks.

Kaitseväe juhataja viitseadmiral Tarmo Kõuts ning kindralid Johannes Kert ja Aleksander Einseln hakkavad saama suurt pensioni, kui läheb läbi kaitseministeeriumi ettepanek.

Kuigi juba eelmisel sügisel hakati arutama võimalust piirata kiirlaevade sõidukiirust Tallinna lahel, ei ole sellest siiani asja saanud.
Virumaa Teataja:

Rakvere saab juurde kümmekond uut töökohta, sest AS Maag siinse konservitsehhi toodang leiab sakslaste abil tee Euroopa turule.

Praegu pikemal puhkusel viibiv Rakvere ja Moe piiritusetehast juhtinud Arvo Antropov läheb pensionile, enne seda jõudis ta koondada oma poja ja õe.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing