Pärnus algas BMW müügisalongi ja teeninduse ehitus

09. august 2004, 10:05

BMW Grupi esindaja Eestis AS United Motors alustas BMW esinduse rajamist Pärnusse.

BMW Pärnu müügisalongi ja teeninduse avamine koostöös firmaga Salome on kavandatud selle aasta lõppu, teatas AS United Motors.

United Motorsi juhataja Kaljo Karilaid ütles, et Pärnu esinduse avamine on osa ettevõtte strateegilisest plaanist laiendada oma tegevust üle Eesti. ?Pärnu esinduse avamine on meil olnud pikalt kavas, näeme Pärnu linnas ja maakonnas ning kogu Lääne-Eesti piirkonnas suurt potentsiaali,? märkis Kariliaid. Ta lisas, et Pärnu esinduse ehitustööd lõpevad plaanide kohaselt novembris.

BMW ja MINI sõidukite Pärnu esindus ning teenindus rajatakse Tallinna maanteele Riikliku Autoregistrikeskuse kõrvale. Hoones on United Motorsi päralt kokku 614 ruutmeetrit pinda. Autosalongi suuruseks on kavandatud 240 ruutmeetrit, teeninduse töökoja suuruseks 240 ruutmeetrit, ladu on 60 ruutmeetrit ja olme ning kontoripind 74 ruutmeetrit. Teeninduses on ette nähtud viis tõstukit ning kaks lisakohta muude hooldustööde tegemiseks.

AS United Motors esindab Eestis BMW grupi sõidukeid, firma sai ametliku maaletooja ja diileri õiguse 2000. aasta juunis. Ettevõtte käive oli 2003. aastal 268 miljonit krooni ja kasum 5 miljonit, firma müüs kokku 308 uut ja 184 kasutatud sõidukit.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing