Ülevaade tänastest ajalehtedest

07. september 2004, 08:19

Eesti Päevaleht:

Eesti Diplomaatide Kool koolitab Ukraina ja Gruusia diplomaate ning riigiametnikke. Eesmärgiks on Eesti kogemuse tutvustamine ELi ja NATOga ühinemisel.

Vaatama sellele, et oma kõnede suunamine Elioni võrku muutub 1. oktoobrist teistele fiks- ja mobiilsideoperaatoritele keskmiselt 17 protsendi võrra soodsamaks, ei kavatse operaatorid oma klientidele kõnehindu alandada.

Eesti väikseimat maakonda, Hiiumaad, võib hiidlastele omase huumoriga nimetada ka plastipealinnaks, sest just sinna on kogunenud Eestis mõnekümnest plastiga tegelevast ettevõttest kaheksa.

Saaremaa Laevakompanii (SLK) soovib riigiga sõlmida neljakuulise liiniveo lepingu, mille lõppemisel võtaks saarte ja mandri vahelise parvlaevaühenduse opereerimise üle SLK ja Tallinna Sadama ühisfirma.

Postimees:

Haridusministeeriumi kava kaotada erakoolides õppemaks ja maksta selle asemel riigi poolt koolile raha lubab minister Toivo Maimetsa sõnul vanematel valida lapsele kool sissetulekust sõltumatult.

Prantsusmaa rahandus- ja majandusminister Nicolas Sarkozy soovitab jätta madalate maksudega liikmesriigid nagu Eesti ilma Euroopa Liidu struktuurabi fondide rahast.

Tallinna linnahalli erastada tahtnud Manutent võib ostust loobuda, kui magusa mereäärse krundi kujundamiseks korraldatava ideekonkursi tulemus erineb firma soovidest.

Tuntud advokaadid Indrek Teder ja Leon Glikman otsustasid ühendada oma bürood, et tõusta Eesti üheks mõjukamaks õigusabiandjaks ja lüüa läbi ka Euroopa Liidu turul.

Pärnu Postimees:

Pärnus tegutsevale puidutöötlemisettevõttele AS Viisnurgale kõige enam peavalu valmistanud ja kahjumit tootnud liimpuiduvabrik leidis müüdavatest tootmisüksustest ostja esimesena.

Ehkki Via Baltica Pärnumaa lõigu valmimise tähtaeg oli 31. august, jätkub töö maanteel mitmel pool ja kiirusepiirangud kehtivad endiselt. Urmas Konsap maanteeametist ütles, et kuna tänavune vihmane suvi on teemeeste tööd kõvasti takistanud, nihkus tööde valmimise tähtaeg 17. septembrile.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing