Tarbijakaitseamet uurib kahtlast Raharongi

12. oktoober 2004, 14:44

Raharongi nime taga peitub kahtlane internetilehekülg, mis pakub heausksetele inimestele võimalust raha investeerida ja see kiirelt kahekordselt tagasi teenida.

Tarbijakaitseameti tarbijapoliitika ja avalike suhete osakonna juhataja Hanna Turetski sõnul kuulsid nad raharongist esmakordselt Äripäevalt. 'Võtame selle asja menetlusse,' kinnitas Turetski.

Internetiaadressil www.raharong.ee asuv kodulehekülg lubab kõigile raharongiga 'reisjatele' kiiret ja tulusat teenistust, reisijaks saamiseks tuleb teha vähemalt 100-kroonine ülekanne ja iga reisi lõpuks lubatakse raha alati kahekordselt tagasi anda.

Juttu pole ei sellest kuidas raha tagasi teenitakse, ega kaua see nn reis kestab. Kõigile küsimustele lubab vastuse anda 'Rongijuht'.

Eelpool nimetatud kodulehel pole aga ühtegi viidet firma või inimeste kohta, kes selle ettevõtmise taga võiksid olla. Ainsaks suhtlusvahendiks on Raharongi pangakontod.

Kodulehekülg on registreeritud Pärnus asuvale mittetulundusühingule Toetusselts Raharong. Krediidinfo andmetel on ettevõtte juhatuses Rutt Salumetsa nimeline isik.

Mõned väljavõtted raharongi kodulehelt:

Kui soovite alustada oma reisi, siis investeerige oma raha raharongi piletitesse. Ühe pileti hind on alati 100 krooni ja teie kasum on alati +100% iga ostetud pileti eest.

Kui teie tehtud investeering on jõudnud raharongi arvele, siis olete ka teie üks paljudest reisijatest, kellele raharong annab iga reisi lõpus 200 krooni iga ostetud pileti eest.

Kui te soovite korraga rohkem teenida, siis ostke rohkem Raharongi pileteid, aga mitte rohkem kui 10 piletit ööpäevas.

Kõik reisijad, kes käituvad sõiduplaani kohaselt, saavutavad oma reisi eesmärgi ja teenivad alati 100% kasumit iga investeeringu pealt.

Juhul kui soovite katkestada investeeringut enne ettenähtud reisi lõppu, siis pöörduge Rongijuhi poole.

Kõikidele tekkivatele küsimustele seoses Raharongiga, saate vastuse, kui reisite Raharongiga

<#Kahtlane raharong=http://www.raharong.ee>

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing