Avati piimaportaal www.piimstream.ee

10. aprill 2006, 11:52

Tänasest juuni alguseni saavad kõik eesti- ja venekeelsed kooliõpilased surfata miniportaalis .

Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja teatel on portaalis lisaks põhjalikule piimainfole üleval intervjuud noorte sportlastega Eestist ja välismaalt, erinevaid huvialasid tutvustavad artiklid ja lisaks veel muusika- ja kunstinurk. Samuti saavad noored osaleda piimaviktoriinis, mängida piimateemalisi mänge ja võita iganädalastel loosimistel kampaania sümboolikaga auhindu.

Eesti toidu arengukava raames korraldatud Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja (EPKK) koolinoorte piimakampaania eesmärk on populariseerida piimatoodete tarbimist noorte seas. EPKK koolipiima kampaania projektijuhi Annika Rauni sõnul eeldab terve noore inimese aktiivne eluviis ja spordiga tegelemine head kehalist vormi ja kampaania käigus juhitaksegi tähelepanu sellele, kui vajalik on igapäevane piimatarbimine kasvavale organismile.

Piimakampaania esimene loosimine toimub neljapeäval 13.04, mille käigus leiavad omaniku esimesed 100 PiimStream sümboolikaga särki. Kampaania lõpeb juuni algul Tallinna Lauluväljakul toimuva PiimStream muusika- ja spordiüritusega, kus loositakse välja ka PiimStream kampaania lõpuauhinnad.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing