Tallinna pargivahid alustavad 15. mail

11. aprill 2006, 11:30

Tallinna pressiteenistuse teatel alustavad pealinna pargivahid tegevust 15. mail.

Tallinna keskkonnaameti avatud pakkumisega riigihankele, mille eesmärgiks on Tallinna parkidesse ja kalmistutele mehitatud valveteenuse tellimine, esitas parima pakkumise OÜ K Grupp Turvateenused, teatas pealinn.

Avatud riigihanke pakkumise dokumendid saadeti firmadele Securitas, K Grupp Turvateenused, Caesar, Skorpion, Lilto, AS Falck Eesti. Pakkumisel osalesid AS Lilto, AS Falck Eesti ja OÜ K Grupp Turvateenused, kes tegi edukaima pakkumise.

Pargivahid asuvad tööle Kadrioru pargis, Tammsaare pargis, Musumäel, Kopli pargis, Toompargis ja Tornide väljakul, Hirvepargis ja Linda mäel, Botaanikaaias, Harjumäel ja Kaarli puiesteel, Kanuti aias ja Põhja puiesteel, Paljassaare poolsaarel; samuti Metsakalmistul, Siselinna ja Liiva kalmistul.

Valveteenust teostatakse parkides ja muudel objektidel (v.a. kalmistud) hommikusel ajal kell 6:00-10:00 ja õhtusel ajal kell 16:00-24:00, kalmistutel on valve kell 16:00- 24:00.

'Mitu pargivahti kusagil tööle hakkab, selgub keskkonnaameti ja parima pakkumise teinud ettevõtte läbirääkimistel,' ütles keskkonnaametit kureeriv abilinnapea Olga Sõtnik.

Pargivahid alustavad tööd Tallinna päeval 15. mail ja valve kestab 30. septembrini. Valveteenust pikendatakse vastavalt vajadusele.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing