Observer Eesti juhid ostsid ettevõtte välja

04. september 2006, 10:55

Meediaseire ja -analüüsi ettevõtte Observer Eesti OÜ uuteks omanikeks ettevõtte kohalik juhtkond, teatas ettevõte.

Eesti harukontor jätkab tegutsemist Observer’i kaubamärgi all. Observer Eesti OÜ jääb Observer Grupi eksklusiivseks koostööpartneriks Eestis.

„Omanike vahetus on kliendi seisukohalt eelkõige positiivne muutus, kuna kohapealne juhtimine võimaldab meil olla teenusepakkujana paindlikum ning otsustes kiirem,” kinnitas Observer Eesti OÜ tegevjuht Annika Lepp pressiteate vahendusel.

Müügijuht Ahti Kaskpeiti sõnul aitab jätkuv tihe koostöö Observer Grupiga tuua turule uusi teenuseid ning juurutada innovatiivseid tehnoloogiaid, mis aitavad kliendil oma kommunikatsioonitegevusi veelgi tõhusamalt mõõta.

Seoses struktuuriliste muutustega otsustas rahvusvaheline kommunikatsiooniettevõte Observer AB lõpetada oma tegevuse Eestis ja Lätis. Eesti üksus Observer Eesti OÜ jätkab tegevust iseseisva ettevõttena väljaspool gruppi. Lätis asuv tütarettevõte Observer Latvija SIA lõpetab tegevuse 1. oktoobril 2006.

Observer Eesti OÜ on Eesti suurim meediaseire ja -analüüsi ettevõte, kuhu on koondunud 17 oma ala professionaali. Alates 1993. aastast on Observer Eesti OÜ pakkunud kohalikele ja rahvusvahelistele organisatsioonidele teenuseid, mis aitavad tõhustada ettevõtte kommunikatsiooni- ja turundustegevust. Observer Eesti OÜ poolt igapäevaselt jälgitav meedianimekiri sisaldab üle 200 allika nii kirjutavast pressist, televisioonist, raadiost kui internetist.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing