Stora Enso Timberi Sauga ja Paikuse saeveskite uueks juhiks sai Tõnu Järv

Annika Matson 06. september 2006, 12:42

Alates 15. septembrist asub Stora Enso Timberi Sauga saeveskit juhtima Tõnu Järv, kes jätkab ka Paikuse saeveski juhatajana, teatas ettevõte.

Sauga saeveski senine juhataja Aivar Pukk lahkub ettevõttest omal soovil. Ta suundub eraärisse, tegelema metsanduse ja põllumajandusega.

Stora Enso Timberi Balti tootmisgrupi juhi Pekka Hukkaneni sõnul jätkavad Sauga ja Paikuse saeveski Stora Enso Timberi aruandluses eraldi majandusüksustena. 'Kahe saeveski koondamine ühise juhtimise alla aitab paremini ära kasutada ressursside, teadmiste ja tootmisvõimsusega seotud sünergiat. Samuti on nii hõlpsam toormaterjali liikumist üksuste vahel koordineerida,' põhjendab ta langetatud otsust.

'See on minu jaoks uus väljakutse – töötada uute inimestega, juhtida kaks korda suuremat kollektiivi,' ütles Järv, jätkates, et muid sisulisi muudatusi ta nimetamine Sauga saeveski juhatajaks kaasa ei too. 'Kahel lähestikku paikneval tootmisüksusel on lihtsalt üks juht,' selgitab ta.

Järv (39) töötab Paikuse saeveski juhatajana 1997. aastast. Ta kuulub Stora Enso Timberi juhatusse ja samuti Balti tootmisgrupi juhtrühma.
Järv on lõpetanud Eesti Põllumajanduse Akadeemias metsanduse eriala. Aastatel 1992-1997 juhtis ta Orajõe metskonda.

Pukk (34) töötas Sauga saeveskis alates selle asutamisest 2000. aastal. Esmalt tootmisjuhina, 19. oktoobrist 2004 juhatajana. Ta on lõpetanud ökonoomika eriala Eesti Põllumajandusülikoolis.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing