Falck asutab uue ettevõtte

Annika Matson 29. november 2006, 16:35

Turvakontsern Falck valmistab ette avaliku sektori
teenuste uue kaubamärgi – ASi Ühisteenused – alla viimist uue aasta
alguses, teatas firma.

Uue ettevõtte kaubamärgi all hakatakse osutama liiklus- ja parkimiskorralduse, ühistranspordi piletikontrolli, tasulise parkimise kontrolli ning parkimismajade ja parklate opereerimise teenust.


AS Falck Eesti annab kontserni uuele ettevõttele ASile Ühisteenused üle avaliku sektori teenuste osutamiseks vajaliku vara ja töötajad ning garanteerib kõigi avaliku sektori teenuste valdkonda kuuluvate varem võetud lepinguliste kohustuste täitmise uue ettevõtte poolt.

Kuna Falcki seovad pikaajalised halduslepingud Tallinna linnaga, kooskõlastas Falck ettevõtte osa ülemineku ja kaubamärgi vahetuse ka Tallinna linnavalitsusega.


Uues vormirõivastuses linnatranspordi teenindajad ja parkimiskontrolörid jõuavad Tallinna tänavatele 2007. aasta veebruaris. Veebruaris toimub ka uue kaubamärgi esitlus.


Kaubamärgivahetus annab võimaluse luua avalikkuse jaoks veelgi selgem piir turvateenuse ja avaliku sektori teenuse vahele. Oluline mõju uue kaubamärgi kasutuselevõtmisel on ASi Falck Eesti ainuosaniku ASi Falck Baltics kuulumisel rahvusvahelisse turvakontserni G4S.

G4Si ettevõttena peab Falck ka Eestis oma tegevuses järgima rahvusvahelisi korporatiivseid standardeid, mille kohaselt osutatakse põhikaubamärgi all vaid valve-, turva- ja sularahatöötluse teenuseid. Tuleval aastal alustab Falck Eestis järk-järgulist brändivahetust ka turva-, valve- ja sularahatöötluse valdkonnas, võttes kasutusele G4S kaubamärgi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
29. November 2006, 16:34
Otsi:

Ava täpsem otsing