OEG sai kätte Trigoni hagipaberid

Äripäev 14. august 2018, 11:31
Tallinna Hiltonis asuva Olympic Casino reklaamauto.
https://www.aripaev.ee/storyimage/ea/20180814/BORS/180819875/AR/0/AR-180819875.jpg
Ainult tellijale

Olympic Entertainment Group sai Harju maakohtult ASi Trigon Asset Management hagiavalduse, milles viimane nõuab 29. juuni aktsionäride üldkoosoleku otsuste tühistamist või kehtetuks tunnistamist, selgub börsiteatest.

OEG leiab, et nõue on põhjendamatu ning palub kohtul hagiavaldus rahuldamata jätta. OEG on seisukohal, et üldkoosolekul vastu võetud otsused on seaduslikud ja kehtivad, ning esitab hagiavaldusele oma vastuse kohtu määratud tähtajaks.

Juuni lõpus otsustas Olympic Entertainment Group aktsionäride erakorralisel üldkoosolekul anda võimaluse suurendada ettevõtte aktsiakapitali aktsiaoptsiooniprogrammi jaoks kuni 2,8 miljoni euro võrra ja mitterahaliste sissemaksetega veel kuni 10 miljoni euro võrra.

3. augustil sai OEG kohtumääruse, millega keelati kontserni aktsiakapitali suurendamine üldkoosolekul vastu võetud punktide põhjal. Trigon Asset Managementi partner Veiko Visnapuu ütles toona, et OEG teates avaldatud muudatuste eesmärk on selge: nad üritavad aktsiate emiteerimise kaudu viia oma osaluse üle 90 protsendi, et käivitada ema ja tütre ühinemist.

"See on tagaukse kasutamine, see on alatu, aga meie poolt oodatud," kommenteeris ta. "See jätkab nende praegust käekirja – Novalpina tahab kompromissi asemel kohut käia."

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
14. August 2018, 11:16

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing