5. juuli 1998 kell 22:00

Eesti Kindlustuse saatus küsimärgi all

Eesti Varakindlustuse aktsiate võimaliku müügi vastu on huvi näidanud seltsi koostööpartnerid. Kindlustusringkondades peetakse aga seltsi müüki ebatõenäoliseks.

Eesti Kindlustusest peatselt lahkuv juhatuse esimees Ivar Virkus on öelnud, et kuna Hansapank elukindlustuse kõrval varakindlustusega tegelemisest huvitatud pole, võidakse Hoiupangale kuuluv Eesti Varakindlustus müüki panna.

ASA Kindlustuse peadirektor Sergei Net?ajev kinnitas, et teoreetiline huvi ASA Kindlustusel Varakindlustuse ostmiseks oleks.

Eesti Varakindlustuse direktor Mihkel Uibopuu ei eitanud, et Eesti Kindlustusel on koostööpartnereid, kes on avaldanud huvi osaluse vastu seltsis. «Neid tahtjaid ei ole üks ega kümme, vaid oluliselt rohkem.»

Leks Kindlustuse juhatuse esimees Raul Kastan ütles, et tema kahtleb Eesti Varakindlustuse müükipanekus. «Teha suure finantsgrupina koostööd elukindlustuse ja varakindlustuse vallas ühise kasumi ja ühise klientide andmebaasiga on niivõrd perspektiivne, et müüki ta kindlasti ei lähe,» lausus ta. ÄP

Hetkel kuum