20. detsember 2000 kell 13:44

Scorpions esineb Tallinnas koos sümfooniaorkestriga

28. märtsil 2001 esineb Tallinna Linnahallis legendaarne rockansambel The Scorpions koos sümfooniaorkestriga.

315, 435 ja 565 krooni maksvad piletid on Piletilevi müügipunktides müügil alates homsest, 21. detsembrist. Piiratud arvul müüakse ka VIP-pileteid hinnaga 800 krooni.

Kontserti korraldava Baltic Music Promotions (BMP) juhi Lauri Laubre sõnul on maailmas suure eduga töötanud rock- ja klassikalist muusikat ühendavad projektid, mille tulemuseks on tihti olnud miljonid läbimüüdud plaadid ja väga edukad kontserdid.

Nii ka see projekt - Tallinna Linnahallis, publiku silme all ühendatakse Scorpions"i omanäoline rockmuusika sümfoonilise muusika kompositsiooni ja kõlaga. 'Tulemuseks loodame saada midagi täiesti uut ja hingekosutavat' ütles Laubre ja lisas, et viimastel aastatel on maailmas mitmed hardrocki mängivad

menuansamblid teostanud samalaadseid projekte, hea näide on miljoneid plaate müünud Metallica 'S M', samuti Deep Purple ja Dio sümforockprojekt, mille kontsertelamust peab ta isiklikult üheks viimaste aastate meeldejäävamaks.

Laubre sõnul tulevad kontserdil esitamisele kõik suuremad Scorpionsi hitid. Programm sisaldab aga ka täiesti uut ja spetsiaalselt selle projekti jaoks kirjutatud muusikat.

Scorpions on Saksamaa kõigi aegade üks kõige edukamaid rockansambleid, kes tuli kokku 1968. aastal ning on oma 32 tegevusaasta jooksul müünud maailmas üle 20 miljoni plaadi.

1998. aasta juunikuus esines Scorpions Tallinna Lauluväljakul, andes menuka kontserdi enam kui 10 000 inimesele.

Hetkel kuum