Uus riiulisüsteem väikekaubikutele

Rivo Sarapik 02. märts 2004, 00:00

Tavaliselt on riiulid paigaldatud kaubikutesse nii, et neid ei saa liigutada. Korvriiulite ja paljude laegastega autost väljatõmmatav komplekt on mõeldud kasutamiseks just väikekaubikutes, kus tarvikutele ligipääs on raskendatud madala ja kitsa kaubaruumi tõttu.

Kaubiku seinale kinnitatav riiulisüsteem aitab kaubaruumi paremini ära kasutada, võimaldades põrandapinna suuremate seadmete ja esemete jaoks vabaks jätta.

Riiulisüsteem lisab töötamisel mugavust ja kiirust, sest tarvikute kättesaamiseks ei pea autosse sisenema ega teisi kaubaruumis olevaid esemeid eest ära tõstma.

Kinnitus auto originaalavadesse teeb paigalduse lihtsaks, komplekt sisaldab kõiki vajalikke kinnitusdetaile ja instruktsiooni.

Plastkarpidesse võib ladustada erinevaid kinnitusvahendeid, ühendusi, otsikuid, st tekitada autosse väike ladu, mida oleks mugav objektil olles kasutada. Läbipaistvad karbid on kergesti väljavõetavad. Kogu väljatõmmatava osa saab fiksaatorist vabastades autost välja tõsta, et vajadusel teha ruumi suurematele veostele.

Komplektide hinnad jäävad vahemikku 14 300 kuni 15 900 krooni, lisandub käibemaks.

Süsteem sobib järgmistesse väikekaubikutesse: Citroen Berlingo, Fiat Doblo, Ford Connect, Opel Combo, Peugeot Partner ja Renault Kangoo. Autot vahetades piisab kinnituskomplekti vahetamisest. Komplekti kogukaal on ca 40 kilogrammi.

Ülevaate firmadest, kes kaubabussidesse riiuleid paigaldavad, leiab 2002. aasta 2. aprilli Äripäevast.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing