Mis tagab suvepäevade õnnestumise?

ÄP 10. mai 2004, 00:00

  • Ülle Matt, Stora Enso Timber Baltic Production Group personalijuht

Esiteks tuleb sõlmida leping Ilmataadiga ? hea ilm on oluline tegur. Tegevust olgu parasjagu ja erinevat, kuid sellega ei tohi liialdada ? lastagu inimestel ka niisama olla. Pereürituse puhul peaks olema piisavalt tegevust ka noorematele võsukestele ning söök peaks olema hea ? kui kõht on täis, siis meel hea!

  • Liina Jutt, Kristiine Kasiino büroojuht

Tuleb töötajate soovidega arvestada. Mängusaalide juhatajate kaudu uurime, mida inimesed ootavad.

Peamine on, et suurem jagu inimesi saaks ja tahaks üritusel osaleda. Saadame eelnevalt välja ajagraafiku, kust firma töötajad saavad valida neile sobivad ajad ürituse toimumiseks ning siis otsustame lõpliku kuupäeva.

Kõik ürituse päevad peab täpselt nii kellaajaliselt kui ka sisuliselt ette planeerima ning igale toimingule tuleb eestvedaja ja vastutaja määrata.

Meie koostame täpsed nimekirjad vajaminevatest tarvetest ? neid on meil kokku tavaliselt päris palju ?, samuti söökidest ja söögikordadest, mida siis ise valmistame.

Ühine planeerimine ja koos tegutsemine aitab meeskonda ühte liita.

Aktiivne tegevus annab üritustele särtsu, traditsioonilised tujutõstvad vägijoogid on meil tagaplaanil ja see on end igati õigustanud. Meie retsept on liikumine!

Õnnestunud ürituse jaoks tuleb ka toimumiskohaga ette tutvuda ning näiteks leida mõni kohalik giid, kes aitab sihtkohti soovitada.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:41

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing