Eile tapeti Puuviljakeskuse müügijuht Kristina Heinla

Martin Hanson 17. märts 2006, 00:00

Kriminaalmenetlust juhtiva Põhja ringkonnaprokuröri Kati Maitse sõnul on esialgselt kogutud informatsiooni põhjal põhjust eeldada, et tegemist võib olla pigem isiklikust motiivist ajendatud kuriteoga.

Põhja ringkonnaprokuratuuri pressinõuniku Erle Rudi sõnul ei saa praegu veel motiive ning kahtlusaluseid nimetada, sest uurimine on alles algfaasis. "Hetkel tehakse tööd sündmuskohal ja pealtnägijatega, kuid suhteliselt tänamatu on hinnata, kui kaua võiks minna aega kahtlusaluste selgitamise ja tabamiseni," lisas Rudi.

EPL Online'i andmetel kahtlustab politsei kuriteos naise meestuttavat, tagaotsitav on 1972. aastal sündinud Renno Rumm, kes on relvastatud ja ohtlik.

Põhja prefektuuri isikuvastaste kuritegude ülemkomissar Priit Pärkna ütles, et kahtlusalune lahkus sündmuskohalt hõbehalli Mazda 6ga, mille registrimärk on 354 MDN. Pärkna sõnul oli tegu rendiautoga.

Heinlat tulistati eile hommikul pärast sõiduautost väljumist tema töökoha lähedal Tallinnas, Ehitajate tee 110 maja juures. Naise suunas tulistati mitu lasku, mis tabasid teda keha ja pea piirkonda.

Heinla tööandjalt kommentaari saada ei õnnestunud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 15:50
Otsi:

Ava täpsem otsing