Starman hakkab siiski kiiret internetti pakkuma

Gert D. Hankewitz 19. mai 2006, 00:00

"Täna on 15megabitine internetikiirus siiski rohkem reklaamitrikk," ütles Starmani turundusjuht ja juhatuse liige Henri Treude 10. mail Äripäevas ilmunud loos. Täna teatas Treude aga pressiteates, et firma ikkagi hakkab kiiret internetti pakkuma, seda aga vaid pea 600kroonise kuumaksega VIP-paketi tellinutele.

"Keskmises koduses majapidamises pole nii suurel allalaadimiskiirusel täna veel praktilist väärtust, kuid soovime näidata, et Starmanil on tehnoloogiline valmisolek olla ka interneti ühenduskiiruste poolest esirinnas," rääkis Treude.

Tema sõnul ei pakuta 15-megabitist kiirust kõigile ning nendel, kel VIP-paketti pole, praegune kiirus lihtsalt kahekordistub ehk 2 megabitti muutub 4 megabitiks. "Kiirused tõusevad kõigil Starmani internetiklientidel, kuigi absoluutnumbrites on tõus kõige suurem just kolmikpakettides," lausus Treude. Kõik uued kliendid saavad hakata topeltkiirust kasutama kohe, olemasolevate klientide internetikiirused tõstetakse uuele tasemele suve jooksul.

Küsimusele, miks ta natuke üle nädala tagasi ütles, et Starman ei hakka kiiret internetti pakkuma, vastas Treude, et otsustati ennetada konkurentide kommunikatsiooni, nagu ei suudaks Starman kiiret ühendust pakkuda. "Suudame ja vajadusel suudame olla ka kõige kiiremad," lisas ta.

"Tore, kui klientidel tekib valikuvõimalusi kiire internetiühenduste saamiseks juurde," kommenteeris asja Elioni meediasuhete juht Ain Parmas. Ta lisas, et Elioni internet on küll 3 megabitti aeglasem, aga see-eest odavam.

Miks Starman järsult interneti pakkumise koha pealt ümber mõtles, Parmas spekuleerida ei tahtnud.

Elisa juhatuse liige Andrus Hiiepuu ütles aga põhjuseks, et eks Starman hakkas sellepärast 15 megabitti pakkuma, kuna Elisagi seda teeb.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing