Äripäeva hinnang - www.valgustus.ee

Teet Reier 02. juuni 2006, 00:00

Uued tooted, hinnakiri, galerii, artiklid, kasulik teada

Esimene veebikülg, mis netiotsingu päringule "valgustus" tulemuse annab, on www.valgustus.ee. Valgusteid on siin võimalik otsida ja vaadata vasakpoolsest menüüribast, kuhu on on kirja saanud erinevad valgustitüübid. Näiteks disanvalgustid, interjöörivalgustid, ripplaevalgustid, süvistatavad seina- ja põrandavalgustid jne.

Kui vastavast kategooriast sobilik leitud, saab tutvuda ka hinnakirjaga, mis vastava tarkvara (Acrobat Reader) olemasoluta aga huvilisele kättesaamatuks jääb ja mille avamine võib vastavalt mahule aega nõuda.

Leheküljelt saab ülevaate ka ilmunud valgustusalastest artiklitest ning kasulik on teada, et menüü sisaldab mõned näpunäited ohutusklassidest, lampidest jne. Ning võiks pisut põhjalikum olla.

Häirib, et kui uudistenupul klõpsata, siis avaneb kõigepealt suur pilt otse tekstil koos kutsega külastada uuendatud näidistesaali ja alles selle all uudiste loetelu.

Tarnijamenüüst leiab paarkümmend firmat, kelle veebikülgedega tutvumiseks on aktiivsed lingid. Leidsin ka ise paar põnevat valgustit, mille puhul hakkasid mõtted liikuma, liikumine lõppes aga siis, kui nägin hinnakirjas ilutsevat numbrit. Tavainimesele suured, majaomanikule aga ilmselt täiesti taskukohased.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    24. November 2011, 16:03
    Otsi:

    Ava täpsem otsing