Algab konkurss Aasta logistikategu 2006

ÄP 27. september 2006, 00:00

Väljakujunenud traditsiooni kohaselt valitakse igal sügisel aasta parim logistikasaavutus. Konkursi "Aasta logistikategu" eesmärgiks on tunnustada oma tööle pühendunud logistikajuhtide poolt saavutatud edu organisatsioonile püstitatud eesmärkideni jõudmisel. Viimasel kolmel aastal on auhinna pälvinud Sillamäe Sadam, DFDS Transport ja Schenker.

Logistikateenuste pakkuja puhul võib konkursile esitada parenduse, mis on kasvatanud ettevõtte klientide vastavaid näitajaid. Võistlustöö kirjelduse palume koostada lakoonilises vormis ning see peab kindlasti andma vastused küsimustele, mis oli logistikateo eesmärk, milline oli logistikateo protsess ning millised on tänaseks selgunud tulemused.

Kõigi kandideerivate logistikategude seast valitakse žüriiliikmete poolt välja 10 finalisti. Žürii on kaheksaliikmeline ja see koosneb kolmest Äripäeva logistikaajakirjanikust ning viiest Logistikaühingu juhatuse liikmest. Finaali pääsevaid töid tutvustatakse Äripäeva transpordirubriigi, Äripäeva kuukirjade Logistika ning Transpordi ja Logistika vahendusel.

Finaliste hinnatakse nii žürii kui ka Eesti logistikaavalikkuse poolt hääletamise teel. Sealjuures on žürii otsusel 50% ning avalikkuse hinnangutel 50% osakaal. Võitja selgub kaalutud häälte summeerimisel. Punktide võrdse jagunemise korral saab määravaks žürii otsus.

Kolme võidutöö esitlemine ja autasustamine toimub 15. novembril Club Strandis Pärnus.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:20
Otsi:

Ava täpsem otsing