Kingi mulle kinopilet

Christel Karits 24. november 2006, 00:00

Kingi mulle kinopilet, anna akna taga vilet… kummitavad mind ühe laheda luuletuse värsiread. Kinost ei saa viimasel ajal üle ega ümber. Ajalehtede ja ajakirjade persoonikülgede kangelasteks on filminäitlejad või nende kehastatud tegelased ning esilinastused on suursündmused veel enne, kui nad toimuda jõuavadki.

"Boratit" oled näinud? Kui ei, võid kindel olla, et umbes kolmandikust seltskonnavestlusest oled sa ilma. Vähe sellest, ka populaarsete telesaadete juhid lennutavad kilde Kasahstani kohta. Ei saa aru? Mine kinno!

Mööduva nädala tegija on muidugi Bond. James Bond. Või ehk tegelikult tema uus hing, vaim ja keha Daniel Craig. Käisite juba vaatamas? Ma mõtlen "Casino Royale'i". Ei saanud, sest piletid olid välja müüdud?

Muide, see viimane vastus pole ettekääne oma mugavusele või viisakas mõistaandmine, et tegelikult see Bondi-värk suurt ei huvita. Viimasel ajal ei olegi võimalik vahetult enne seansi algust kinokassast kuumale filmile piletit saada. Ise olen hakanud harrastama trüki-ja-lõika varianti - pileti ostmist internetist. Tõhus ja üha populaarsust võitev toiming, mis säästab aega ja energiat. Eriti hästi sobib see neile, kes plaanivad mujalt Eestist Tallinna CC Plazasse sõita. Sest olgem ausad, isegi meie suuruselt teises ja kolmandas linnas, Tartus ja Pärnus kiratseb kinomajandus endiselt.

Nüüd jääb mõni rida veel soovideks sellele osale filmipublikust, kes armastavad teistsugust kvaliteeti, sest kohe on algamas nende aasta suurim pidu PÖFF. Põnevaid elamusi, oskust valida ja vastupidavust!

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:43
    Otsi:

    Ava täpsem otsing