Ärilaused

Mati Feldmann 20. detsember 2006, 10:03

Ärilaused tänastest, kolmapäeva, 20.
detsembri lehtedest.

„Lihtsam oli krediitkaart võtta, kui kümneid kordi keelduda,” Sampo klient Lars-Erik Hion, Äripäev.

„Me ei ole SMS-laenudele otsest intressiprotsenti fikseerinud, on vaid nn teenustasu,” Balti Investeeringute Grupi Panga juht Targo Raus SMS-laenude kuni 400%-intressist, Äripäev.

„Estonia: veel üks raport,” Eesti Päevalehe juhtkirja pealkiri.

„Eestis on kosmeetika katsetamine loomade peal keelatud, Prantsusmaal aga lubatud,” teadustoimetaja Tiit Kändler, Eesti Päevaleht.

„Olemas on olulisemaid loodusressursse kui nafta, kullast rääkimata. Selleks on vesi, millest võib edaspidi rääkida kui läbipaistvast kullast,” Suprema Varahalduse strateeg Peeter Koppel, Eesti Päevaleht.

„Sotsiaalne koorem, mida isa kandis, tuli tema õlule aastate jooksul äris tegutsedes ja inimestega suheldes. Täiesti kindel, et seda vastutust ma korraga üle võtta ei saa,” Aadu Luukase poeg Indrek Luukas, Eesti Päevaleht.

„Me pakkusime kompromissi: kui kukub vallavanem, siis kukub kogu vallavalitsus,” Viimsi reformierakondlasest volikogu liige Aare Ets, Postimees.

„Mitte mingit soola, mitte mingit liiva – täiesti helevalge. Selline tunne oli, nagu sõidaks Otepää mägede vahel,” ärinaine Kersti Kracht, SL Õhtuleht.

„Me saame alles hiljem teada, kas tal oli Eesti kodakondsuse taotlemiseks Kremli nõusolek,” Eesti Raudtee arendusdirektor Raivo Vare transiidiärimehest Andrei Filatovist, SL Õhtuleht.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
20. December 2006, 10:01
Otsi:

Ava täpsem otsing