Küsitlus

ÄP 03. detsember 2007, 00:00

Evelin Järve
Korterit oleme praeguseks müünud kolm nädalat. Neljas nädal läheb. Hinda langetasime täna õhtul esimest korda ning hinnalangus oli 5,3% - selline oli maakleri soovitus.

Väidetavalt huvilisi oleks, aga hind oli seni mitteatraktiivseks osutunud. Eks siis näis, mis uue hinna juures saama hakkab.

10% madalama hinnaga ei ole siiski nõus müüma, vähemasti hetkel mitte. Meile sobiks kindlasti võimalikult kiire müük, aga samas otseselt ei põle ka.

Oleme nõus veidi ootama küll. Hetkel elame veel ise sees ja uus kodu on alles sisustamisel, kuigi elamiseks hädavajalik on ka seal kõik olemas.

Konkreetseid huvilisi peale maaklerite, kes samuti on avaldanud soovi seda korterit müüa, pole kahjuks olnud. Internetis võib küll näha, et seda kuulutust on vaatamas käidud päris palju kordi, aga ühendust võetud seni veel pole.

Ivar Tillemann
Minu korter on müügis olnud alates 2007. aasta juulikuust. Korteri hinda olen selle aja jooksul mingil määral tõepoolest ka langetanud, ent rohkem seda siiski plaanis teha ei ole.

Silver Kattai
Müünud olen korterit praeguseks 2,5 kuud ja selle aja jooksul langetasin hinda juba 10% - alustasin müüki 2 250 000 krooni juurest.

Konkreetse ostja puhul olen valmis langetama hinda veel umbes 5% võrra, kuid siiski mitte sellest rohkem, kuna olen kursis, et ülejäänud samaväärsed naabruskonna pinnad on enamjaolt lausa 10-20% kallimad! Korterit vaatamas on seni käidud kaks korda.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing