Agnes Ojala • 4. detsember 2007 kell 22:00

Hispaaniasse kerkib Euroopa Las Vegas

Aragoni maavalitsus on heaks kiitnud Londonis tegutseva investoriterühma soovi ehitada meelelahutuslinn, vahendas STT. Aastaseks külastajate arvuks planeeritakse 25 miljonit inimest, projekti on plaanis investeerida 266 miljardit krooni.

"Olympic Entertainment Groupi juhtidele tutvustati seda projekti Las Vegases novembris toimunud kohtumisel," ütles firma juhatuse liige Andri Avila. "Arvestades, et projekt on alles suhteliselt varases staadiumis, on ka meil vara anda mingit hinnangut selle teostumisele. Kindlasti on tegemist huvitava ideega ning kavatseme hoida ennast kõigi seda projekti puudutavate arengutega kursis."

Avila kinnitas Olympicu juba varem kõneks olnud plaani arendada tulevikus ka kompleksseid lahendusi, mis hõlmaksid endas nii hotelli, kasiinot kui ka hulgaliselt muud meelelahutust. "Grupi tasandil tegeleb selliste võimaluste leidmise ning analüüsiga pikaaegse valdkonnakogemusega nõunik. Siiski ei saa me praegu kommenteerida konkreetsemaid tulevikuplaane," jäi ta napisõnaliseks.

Hetkel kuum